News:

PRODUCERS & OTHER FORUMS SITES: Please note - you MUST HAVE A RECIPROCAL LINK back to this site is you wish to ADVERTISE your site on this forum. If you do not have a link back to us, we will remove your posts with immiediate effect - 25th April 2010

Mediha vs hanife (Turkish)

• 0 Replies
  • 755 Views
*

Offline knubbe

• Junior Member
  • **
  • 12
Mediha vs hanife (Turkish)
« on: July 19, 2022, 08:48:13 PM »
kad?nlar?n erkeklerden daha ?natc? oldugunu herkez b?l?r.babam ben dogduktan sek?z ay sonra olmus.istanbulun varoslar?nda b?r gece kondu ve s?gortas? sayes?nde emekl? maas?m?z olmustu.b?z?m kars? komsumuz han?fe teyzeyle ben b?ld?m b?lel? annem anlasamazd?.onunda kocas? almanyaya cal?smaya g?tm?s ded?kodulara gore de orda baska b?ryle evlenm?st?.ama her ay onlara gec?necekler? kadar para gonder?rd?.benle ayn? yasta b?r k?z? vard? onunda.nurdan.annemle hanife teyze b?rb?rler?nden neden bu kadar nefret ederler b?lmem.ama cok esk?den komus kavgas? yapt?klar?n? ondan sonra da y?ld?zlar?n?n bar?smad?g?n? b?l?yodum.annem ?r? yar? 1,73 boyunda k?losu tahm?nen 68 felan.erken dul kald?g?ndan olacak f?z?g? duzgun dev g?b? gogusler? var.ben h?c ona cekmemem?s?m(:.ama han?fe teyze ?zbandut g?b? b?r kad?n.180 cm boylar?nda.?r? yap?l?.kocaman eller? ayaklar? olan.f?l?mlerde ?zled?g?m kad?n gladyatorlerden daha duzgun f?z?kl? b?r kad?n.neyse fazla uzatmadan b?r gun bunun k?z? nurdan ben?m hakk?mda arkadaslar? aras?nda konusurken yakalad?m.anneler?m?z?n dusmanl?g?ndan kucuklukten ber? b?zde dusman olmustuk.nurdan arkadaslar?na buda annes? g?b? uyuz ded?g?n? duydum.ona orospu d?yerek b?r tokat att?m .sonra b?rb?rm?ze g?rd?k.o ben?m boynumu c?z?k ?cer?s?nde bende onun ?k? yanag?n? c?z?k ?cer?snde b?rakm?st?m.arkadaslar ay?rd? felan.ama ?y? b? sopa cekm?st?m.?k? ders boyunca aglad? durdu.aksam ustu eve g?tt?m.annem ben? gorunce ne oldu ne yapt?n k?m yapt? d?ye sorup durdu.bende anlatmak ?stemed?m ama ?srar ed?nce dayanamad?m anlatt?m olanlar?.k?zacag?n? sand?m ama afer?n ?y? yapt?n hak etm?s orospunun k?z? ded?.yemeg?m?z? yed?k sofray? kald?rd?k.cay koyup annemle soyle kars?l?kl? ?cecekt?kk?.kap?y? k?rarcas?na b?r vurmaya baslad?.ne oluya ya ded? annem alacak l? g?b? k?m bu bu saaate ded?.kap?y? act?g?nda han?fe el? bel?nde yan?nda harap olmus k?z?yla duruyordu.aralar?nda gecen d?yolog aynen soyleyd?. Han?fe=goruyomusun k?z?m?n hal?n? annem(mediha)=görüyorum hanife=olanlardan haber?n var herhalde.(bag?rarak konusuyordu) mediha=elbette var.kap?m?n onunde bag?r?p durma iceri gir insan g?b? konus.komsulara rez?l olacaz. Hanife=sen zaten rezilsin daha ne kadar rezil olacaks?n.k?z?nda sen?n g?b? mediha=host kopek had? baska kap?ya burda sana yemek yok.defol dedi tam kap?y? han?fen?n surat?na kap?yacakt? k?.el?yle tuttu.kacarak kurtulamazs?n ded?.annem senden m? kac?cam as?l kacan sens?n ?cer? g?rmeye korkuyosun ded?.b?rb?rler?ne meydan okumuslard?.han?fe ?cer? terl?kler?yle g?rd? k?z?yla beraber.kap?y? kapad?.annem c?kar o p?s terl?kler?n? ded?.han?fe teyze sen art?k cok oldun oldururum sen? ded?.annem b?raz kokrktu ama haks?zda deg?ld?.kars?s?nda ondan daha ?r?k?y?m b?r kad?n vard?.bak han?fe ded?.?cer? ?nsan g?b? g?r konusal?m ded?.han?fe annem? guclu b?r sek?lde ?tt? terl?kler?n? ayag?ndan salona dogru f?rlatarak ?cer? g?rd?.annem?n s?n?rden el? ayag? t?tr?yodu.yett? be kad?n ne arlanmaz b? kad?ns?n.insanl?kla konusmak deg?l sen?n.n?yet?n ne ded?.k?z?m? buhale k?m soktuysa onu parmparca etmek ded?.bende nurdanda harekets?z oyle olanlar? ?zl?yoduk.annem onlar aralar?nda hesaplasm?slar k?z?m dovmus ?ste k?z?n?.b?z kar?s?rsak uzar g?der ded?.han?fe uzayacag? kadar uzas?n k?mseden korkum yok ded?.k?m c?karsa kars?ma ezer gecer?m.annem?n sabr? kalmamam?st?.gelde ezlan ded? y?yosa.han?fe ayaga f?rlad? annemle gogus goguse geld?ler.b?rb?r?ne g?rmeler? an meseles?yd? k? araya g?rd?k nurdanla beraber.annem ?k?m?z?de tutup k?zlar s?z oturun bunun asl?nda s?zle alakas? yok.bu kar? bahane ar?yodu.s?z oturdugunuz yerde durun h?c kar?smay?n.ded?.?k?m?z?n aras?nda.han?fe teyze burda b?z? ay?racak k?mse yok sen? can?m s?k?l?ncaya kadar dovecem ded?.annem had? gel bak??m k?m k?m? dovuyoded?.h?rkas?yla kazag?n? b?r c?rp?da s?n?rl? s?n?rl? c?kard?.han?fe gulerek ag?r b?r sek?lde don ve sudyen kal?ncaya kadar soyundu.annemde eteg?n? daha rahat dovuse b?lmes? ?c?n c?kard?.?k?sde don sudyen salonun ortas?nda duruyordu.nurdanla ben sehpay? felan toparlad?k.annem elb?seler?n? c?kar?nca daha b? ?r? oldugunu farkett?m.ama han?fe kocaman ayak kocaman gogusler uzun sac ve kend?ne guvend?g? anlas?lacak b?r sek?lde duruyordu.su yerler? sana yed?r?cem.kolem yap?cam sen? ded?.han?fe anneme oyle b? sald?rd?k? annem b?r anda kend?n? yerde buldu.han?fe yumruklar?n? sallamaya baslam?st?.annem?n ustunde b?r yandan tep?n?p b?r yandan yumruk at?yor annemde eller?yle yuzunu kap?yordu.k?s?k k?s?k c?gl?k at?yodu.can? yan?yordu.ama b?randa annem bel?n? kullanarak han?fe ustunden att?.han?fe yere yuvarland?.annem ustune c?k?p orospu orospu d?yerek yumruk at?yodu.han?fe de bos durmay?p aradan anneme yumruk tokat ne varsa at?yodu.annem? saclar?nda yakalad?.kend?ne dogru cekt?.annemde onun saclar?na.oylece b? ?k? dakka nefes nefese durdular.b?ryandan da kufurles?yolard?.han?fe allta annem uste.han?fe gucunu toplad? annem? b?rden ustunden att? ?k?s? b?rden ayaga kalkt?.b?r ?k? dakka b?rb?rler?n?n gozler?n?n ?c?ne bakara nefes nefes donup durdular.annem han?fen?nn bel?ne sald?rd?.han?fe dort bes sant?m boy uzunlugu avantaj?n? kullanarak ennem?n saclar?n? yolmaya baslad?.annem c?gl?k c?gl?ga han?fey? yere dusurmeye cal?s?yodu.kald?r?p atam?yacag?n? anlad? ve b?r gayretle bacaklar?nda kap?p atmay? dened?.han?fen?n denges? bozuldu annem?n saclar?n? b?rak?p ayakta durmaya cal?st?.annem ayaklar?ndan eg?lerek gotu yukarda b?r sek?lde s?k? s?k? yakalam?s.bu f?rsat? kac?rmak ?stemezces?ne s?k?yordu.han?fe annem?n s?rt?na oyle yumruklar atmaya baslad?k?.sank? davul cal?yodu.annem?n d?zler?n?n esnemes?nden ne kadar sert vurdugu anlas?l?yodu.annem ?nleer g?b? bag?rarak han?fen?n ustune yuklend?.cekyat?n ustune dusurdu.tam annem ustune yumulcakt?k? han?fe o guclu bacaklar?yla annem?n gogusune b? tekme att? annem zendeled? denges?n? zar zor toparlayarak gotunun ustune oturdu gene ?k?s? b?rden ayaga kalkt?.?k?s?de kanter ?c?nde kalm?st?.o kadar terlem?slerd?k?.beyaz ?c camas?rlar?ndan gogus uclar? kuku k?llar? got her sey gozukuyodu.nurdan la ?k?m?z korku ?c?nde olanlar? ?zl?yoduk.?k?s?de b?rb?r?n?n ?s?n? hemen b?t?rmek ?st?yodu.annem yorgunluktan kufur edecek hal? kalmam?st?.han?fe kufurlere k?s?k sesle devam ed?yodu.o kufurler annem? kamc?lam?s olacak k? gene sald?rd?.bu sefer han?fe haz?rl?kl?yd?.kend?n? yana atarak sald?r?dan kurtuldu ve annem? arkadan bel?nden yakalay?p o ?r?k?y?m annem? yere cuval g?b? vurdu.ben s?md? annem?n ?s? b?tt? derken art?k son kalan gucuyle hala mucadele ed?yor.agl?yarak han?fey? t?rmal?yordu.han?fen?n yumruk atacak derman? kalmam?st? k? herhalde annem?n suyen?n? kopard? o kocaman goguslere t?rnaklar?n? gec?r?p s?kmaya baslad?.annem ac? ?c?nde han?fen?n o dev g?b? sudyen?n? koparmaya cal?s?yordu.zar zor bag?ra bag?ra agl?ya agl?ya kopard?.b?rb?rler?n?n gogusler?n? s?kmaya baslad?lar.han?fede aglamaya baslad?.ama ?k?s?n?nde vucutlar? o kadar terlem?st?k? surekl? gogusler eller?nde kay?yor gene tutuyorlard?.han?fe annem?n ?k? el?n? b?rden tutup yere dayad?.el ele oylece uc dort dakka agl?yarak yatt?lar.b?z nurdanla o kadar heycanlanm?st?k k? had? anne had? anne az kald? yeneceks?n d?ye moral vermeye baslam?st?k.gogus goguse yuz yuze terl? vucutlar? b?rb?r?ne tam yap?s?kl b? vaz?yette hala yat?yolard?.nefes nefese ?d?ler.annem allat kurtulamayacag?n? anlad?.aglayarak tamam sen kazand?n han?fe pes ded?.han?fe annem?n elller?n? b?rakt? bel?ne oturdu.agl?yarak ve nefes nefese sana bu kadar kolay kurtulamayacag?n? solem?st?m ded?.han?fe yere oturdu ayaklar?n? annem?n agz?na soktu.yala her yer?n? yala d?yodu han?fe.annem cares?z ayalar?n? yal?yor han?fe ayaklar?n? annem?n agz?n?n ?c?ne sokuyor hatta ara ara o kadar sokuyoduk? annem nefess?z kal?yor kusucak g?b? oluyodu.ben oolanlar? gorun ce cares?z b?r sek?lde aglamaya baslad?m.yar?m saaat l?k dovusun ard?ndan bu kadar ?skence coktu.olanlar?n hala etk?s?nden kurtulamad?m.sonra han?fe h?z?n? alamad? annem?n pamuk donunu h?zl?ca bacaklar?ndan s?y?rd?.yar? sek?lde uzer?ne yatt?.al sana orospu d?yerek am?na b?leg?n? gececek sek?lde sokmaya baslad?? ?k?s? b?rden b?ryandan agl?yor b?r yandan da ?nl?yolard?.boyle b? on dakka surdu.annem bay?l?cak g?b? olmustu.han?fede cok fena yorulmustu.el?n? am?ndan c?kard?.el?nden yap?syap?s sular daml?yodu.ayaga kalkt? eller?n? ve terler?n? annem?n elb?seler?nde s?ld?.annem hala nefes nefese yerde yat?yordu.aglamay? kesm?st? ?k?s?de.han?fe had? k?z?m burda ?s?m?z? b?tt? ded?.bana bak mediha sen? gozum b?r daha gormes?n.yoksa bu kadarla b?rakmam yaz?k olur sana ded?.annem yavas yavas ayaga kalkmaya cal?s?yodu.bu ?s daha b?tmed? her an kars?na c?kab?l?r?m bundan sonra ben burda oldukca sana huzur yok ded?.annem? yere yat?rd?.bak hala konusuyo orospu doymad?n herhalde.yen?den ayakllar?n? ag?zna soktu.bes dakka kadar yalatt?.art?k dayanamad?m yeter tamam sen kazand?n g?t art?k ev?m?zden ded?m.sende ayag?n? denk al kucuk felan d?nlemem sen?de dover?m ded?.k?z?n? alarak ev?ne g?tt?.annem? ayaga kald?r?p banyoya get?r?p b? guzel y?kad?m.her yer? han?fen?nk? kadar c?z?k ?c?ndeyd?.yuzunde cenes?nden kas?n?n ustunde morluklar vard?.sonra yatag?na yat?rd?m del?ks?z uyudu sabah kadar.k?z?n? ben annem?de annes? dovmustu.sabah kahvalt?y? haz?rlad?m.annem kalkt? yorgun b?r sek?lde.her yer?m ag?r?yo ded?.ama b?tmed? daha uc gune kalmaz toparlar?m ded?.o zaman gorursun ?ntakam nas?l al?n?r ded?.sustum.okula g?tt?m.nurdan zafer?n tad?n? c?kar?yor cok mutluydu.tek bas?na s?n?fta otururken yakalad?m.kazand?n?z sanmay?n sadece sansl?yd? annen ded?m.hem ben sen? annende annem? dovdu beraber?y?z o kadar boburlenme ded?m.?k?m?zde her sey?n fark?nday?z bos ver olan oldu ded?.sas?rd?m cunk? gayet mutavaz?yd?.ard?ndan ben? gene sas?rtt?.hem sen?n annende az deg?lm?s.dev g?b? anneme kars? ?y? dayand? hatta ?y?de h?rpalad? ben o kadar?n? tahm?n etm?yodum annem sabah yorgunluktan kalkmad?.hem yaralar soguynca ne kadar darbe ald?g? daha ?y? anlad?m.ded?.sonra dayanamad?m bu sozler?ne gel bar?sal?m ded? ayaga kalkt? ve b?rb?r?m?ze sar?ld?k.annene soyle toparlan?nca annem gene meydan okuyacak ded?m