News:

@Freecatfights: Please follow us on Twitter for news and updates in the event of site outages.

Asena vs Ayca (Turkish)

• 0 Replies
  • 767 Views
*

Offline knubbe

• Junior Member
  • **
  • 12
Asena vs Ayca (Turkish)
« on: August 15, 2022, 07:18:36 PM »
Sevgilim Ayca 21 yasinda 165 boylarinda dolgun goguslu ,sutun bacakli fizigi harika bir kiz. Sevgilim beni cok kiskanir . Benim yakin arkadasim ibrahim ve sevgilisi Asena ile bulustuk . Asena ile Ayca lisede birkac kez sac bas girmis su aralar bizden oturu aralari iyiydi. Bulustugumuz da iki kizda mini etek , gogus dekolte giymis adeta birbirleriyle rekabet edercesine bacak bacak ustune atip duruyorlardi . Ibo nun abisi askerden gelmis ve masada bizden ozur dileyip kalkmisti . Asena Ayca ve ben kalmistik . Asena da 1.65 boylarinda dolgun goguslu, sutun bacakli bir kizdir. Asena gercekten harika giyinmisti gozumu onun goguslerinden ve bacaklarindan alamiyordum .Asena ve Ayca karsi karsiya oturuyordu masanin altina anahtarim dusmustu egildigimde iki kizinda bacaklari tamamen gozukuyordu . Gercekten iki mukemmel bacak. Yanlis hatirlamiyorsam iki kizinda ayakkabi numarasi 37 ayaklari neredeyse birbirine degecekti o kadar yakindi birbirine . kizlarin ayak ve bacaklarina ilgim vardir . Neyse yanlislikla dokunmus gibi yaparak aycanin ayagini asenanin ayagina degdirdim gercekten harikaydi ikisinin ayaklarinin temasi . ikisi de topuklu giymisti coraplari yoktu. Her neyse bos bos sohbetlerden sonra Siz onceden neden anlasamazdiniz , kavga bile etmissiniz dogrumu dedim. Asena guzellik yuzunden kavga ederdik dedi. Ikinizde guzelsiniz neden kavga ediyorsunuz ki dedim . Asena benle aycayi birmi tutuyorsun zaten beni cekemeyip hep kavgayi o baslatirdi dayagi yer otururdu dedi. Ayca eski konulari acma asena dedi . Asena utandinmi sevgilinin yaninda dayak yedigini soyleyince diyince Ayca sinirlendi . ne dayak yemesi be sacin elimde kaldi gozun doldu kavgadan sonra dedi. Asena altta kalirmi 3 kez kavga ettik seninle 3 undede surekli altimdaydin ayirmasalar her seferinde hastanelik olurdun dedi . Ayca : 4.kavga icin cagirdim evimize gelmedin . Asena : Sende bizim evi biliyordun gelebilirdin ama yemez dedi . Ortalik iyice kizismisti ve ben ikisini dinlemekten hic sikayetci degildim . Kavgalarinizi hep ayirdilarsa kazanan ve kaybedeni hemen belirlemek sacmalik dedim. Asena beni severdi ibo ile de bana yakin olmak icin sevgiliydi. Asena bana oyle ama her seferinde altimda agliyordu dedi. Ayca sinirden alttan ciplak ayak ile Asenanin bacaklarina bir tane vurdu. Asenada hemen birkac tane tekme atti ben hemen durun kizlar yeri ve zamani degil dedim . Asena ben bunu her yerde ezerim dedi Ayca da ya evet evet kesin oyledir dedi. Asena gel bize gidelim dedi. Aycada bize gel size neden gidiyoruz dedi. Ben oyleyse bana gelin evde tek yasiyorum zaten dedim . Ikisi de hah tamam iste dediler . Eve gelene kadar ikiside birbirlerine kufur ediyorlardi. Eve geldik ayakkabilarini cikardilar ve ikisini bilerek yan yana oturttum ki bacaklari ve ayaklari karsilastirabileyim.Ikisi de ciplak ayakti ve kirmizi ojeliydi . Bana kesinlikle ama kesinlikle ayirmayacaksin bayilsak dahi dediler. Bende tamam sikinti yok videoya cekeyim izler sonra itiraz edemezsiniz dedim . Tamam dedi ikiside . cekyatlari geri cektim orta kocamandi . Kalktilar ikiside bir koseye gecti ortaya geldiler . birbirlerinden atak bekliyorlardi ikiside birbirinden korktugu belliydi vuramiyorlardi birbirlerine . Ben Aycayi yittim asenanin uzerine birbirlerine carptilar ve direk olarak birbirlerine girdiler kapisma baslamisti . Yitince gogusleri ve dudaklari birbirine carpmisti . Ben gercekten orada asiri etkilendim . Neyse birbirlerinin saclarini kavradilar ikiside karsilikli vuruyordu . Saclari birbirlerini saclarina dolanmisti Asena aycaya celme takip yere dusururken bacak arkalari birbirine temas etmisti . Ayca yere dustu Asena hemen aycanin karnina oturdu tokatliyordu ayca sarildi asenaya dondu uzerine cikti asena tekrar dondu yerde yuvarlaniyorlardi . O karmasada ayca nin burnu kanamisti uzerine kan gelmisti . T shirt ini cikardi sutyen vardi uzerinde ben ucmustum resmen o sutyenle kalinca Asenada T shirt ini cikari inanamadim iki harika guzel kiz sutyenli halde karsimda kapisiyorlardi . Aycanin sutyen Kirmizi Asenaninki ise maviydi . Yerde surekli birbirlerinin saclarini cekiyorlar tokat atiyorlardi birbirlerine . Yani kelimenin tam anlami ile kapisiyorlardi . Tum guclerini kullandiklari her halinden belliydi ikiside bitik haldeydi ama pes etmiyorlardi . Yerde yuvarlanirken bacaklari birbirlerine dolaniyordu izlerken yaragim fena kalkmisti . Ayca arka arkaya tokatlar atti. Asena orospo diye bagiriyordu. Ikiside ayaga kalktilar bacaklar ayaklar meydandaydi ikisininde etekleri yirtilmisti fakat cikarmiyorlardi . Ama kalcalari ortada sayilirdi kavga ederken surekli gorukuyordu. Ikinci kez birbirlerine girdiler Asena direk yatirdi aycayi vurdu vurdu tokatladi ayca surtuk felan diye bagiriyordu ayca bagirirken asena aycanin suratina tukurdu. Kavga 2 kat siddetlendi ayca can haliyle kalkti asenanin sacina sarildi asenada aycanin saci kavradi bir kac dakika o pozisyonda sac saca kaldilar . Son bir enerjiyle asena aycayi yere atti aycanin sutyen askisi dustu resmen gogusleri acik ciripciplakti . Asena hic umursamadi kavga devam ediyordu Ayca bu sefer vurmak icin degil asenanin sutyenini cikarmak icin saldirdi ve cikardida . Asena ve Ayca karsimda cirilciplakti birbirlerini kavrayip yere dustuler. Yerde biraz yuvarlandilar. Ikisininde gogus uclari gorukmuyordu nedeni sarili bir sekilde yuvarlandiklarindan memeleri birbirlerininki ile tokusuyordu ve gogus uclari birbirlerininkine yapismisti resmen . Sutyenleri kenara attiklarindan aldim ikiside 85 bedendi Hemen arka tarafa attim sutyenleri o gunden hatira olarak neyse kavga devam ediyordu en son ikisi de bitik haldeydi . Ayirdim bunlari ayirma falan demediler. Ikisi de belli ki ayirmami bekliyordu . Oturdular biraz soluklandiktan sonra ( hala ciplaklar ) hadi dedim birbirinize olan ofkenizi kustugunuza gore su evden cikmadan once opusun barisin gordunuz bu kavganin kazanani yok guzellik derseniz ikinizde masallah harikasiniz dedim . Ama Asena Aycadan daha guzeldi . Ikiside birbirine dogru bacak bacak uzerine attigi icin ayaklari arada birbirlerinin ayaklarina degiyordu . Gelin hemen opusun sarilin dedim ikisi de kalkti ayaga . Opusurlerken ayaklari ve gogusleri birbirine degsin istiyordum . Kalkti ikisi de geldiler yanima birbirlerine donduler ve soguk bir sekilde yanaktan opustuler . Bu cok basit kacti dedim ikisi de bellerinden kavradim birbirlerine dogru ittim. Resmen burun buruna degdi ve aycanin ayaklari asenanin ayaklari ile ic iceydi parmaklari birbirine girecekti o kadar .! Daha icten ve sexy opusun dedim bellerinden kavradigim icin uzaklasamadilar dudak dudaga yapistirdim ikisini ilk 3-4 opucuk duygusuzdu fakat sonra sehvetle opustuler. Gogus goguse , Dudak dudaga . Ayak ayaga . resmen cekmeden bosalmak uzereydim . Az once sac bas kapisan kizlar suan dudak dudagaydilar . bu olaydan sonra arada Asena ile Arada Ayca ile sevisiyorum . Tabii ikisiylede yattigimdan birbirlerinin haberi yok . Ikisi de birbirinden seksi. Bu olaydan sonra hic kavga etmediler ama guzellik bakimindan yine birbirlerinden daha seksi giyinme cabasindaydi her ikisi de . Belirli bir sure sonra iki kiz ile birden sevismeyi dusunuyorum . Ikisi ayni yatakta dusunmesi bile insani bitiriyor .