News:

COMMERCIAL SITES: Please note - if WANT A BANNER LINK? displayed on this site, please contact FEMMEFIGHT

in Serbian Pobedi je

  • 0 Replies
  • 998 Views
*

Online CatRolePlaya

  • Junior Member
  • **
  • 14
  • its all about your mind
in Serbian Pobedi je
« on: February 02, 2021, 01:49:41 PM »
-Pobedi, pobedi je- vikala je Nina dok sam ja pokušavala da oborim devojku sa kojom sam se rvala. Prokleta ku?ka me je stezala jako, ali joj ni ja nisam ostajala dužna. Oko nas su navijale ostale devojke dok smo se ona i ja besomu?no borile za prevlast na tlu. Okretale smo se, ?upale za kosu, preplitale noge. Dve zgodne devojke tukle su  dok su ostale posmatrale i navijale.
   Ja, farbana crnka, visoka 170cm i teška 55 kg, atletske gra?e, pre samo 5 minuta stajala sam u visokim štiklama i crvenom bikiniju dok je preko puta mene stajala zgodna šatirana plavuša svetlijeg tena moje visine u svom plavom bikiniju koji je prekrivao deli? njenog tela. Dogovor o pravilima je pao još pre toga . Rvanje uz dozvoljeno ?upanje za kosu. U po?etku smo htele da idemo sve dok se jedna ne preda, ali su nas ubedile da je mnogo bolje da me? traje pola sata, a da pobednicu odlu?i ve?i broj predaja. Pristala sam odmah. Još pre me?a sam želela da razbijem tu ku?ku od batina, da joj po?upam svu kosu, da joj pokažem ko sam. A znala sam da i ona  želi da to isto uradi meni. I to me je uzbu?ivalo.
   -Minja, Anja ovamo- pozvala nas je Dragana koja je sudila u ovom me?u. Istupile smo i srele se u sred improvizovane arene. Odmah smo po?ele da se guramo grudima. O?i u o?i stajala sam pred protivnicom i spremala se da za neki sekund iz sve snage zaronim svoje nokte u njenu kosu. Po njenom odlu?nom izrazu lica vidim da joj je to  isto bilo na pameti. I bila sam spremna da joj pružim žestoku borbu. Da nau?im tu ku?ku pameti. O, ne, nisam ja nju mrzela iz bilo kog razloga. Ja sam je posmatrala kao protivnicu, kao nekog sa kim ?u se boriti, i kao takvu želela sam da je vidim na kolenima.
   -Šta me gledaš, fufo?-prosiktala je Anja meni u lice.
   -Imaš neki problem, ku?ko?-uzvratila sam.
   -Jeba?u ti mamicu-
   -Probaj kurvo-
   -Polako ma?kice. Ima?ete vremena da pokidate jedna drugu, a sad samo da vas podsetim. Borite se lepo i pošteno, ?upanje je dozvoljeno, grebanje, griženje i udaranje nije. A sad marš svaka u svoj ugao i kad dam znak navalite.
   Devojke su se rasporedile oko strunja?e kako bi bolje videle spektakl koji ?e se odigrati. Ja sam svoje štikle izula i ostavila Nini, okrenula se ka Anji. Stajala je u svom ?ošku i besno me gledala. Pretpostavljam da sam i ja nju gledala isto tako. Svima je bilo jasno da sledi žestoki okršaj u kome ?e se ove dve ma?kice žestoko pofajtati. O kako sam uživala u ovom momentu. Moja prva borba u ovom klubu za velike devoj?ice koje žele da se zabave na pravi na?in. Gledala sam u Anju i njen stomak, njene vatrene o?i, kosu koju ?u uskoro po?upati. Nisam mogla da zamislim bolju devojku za svoj prvi me?.


   Dragana se uputila ka centru borilišta i sve smo se u?utale. Zna?e smo da po?inje. I da po?inje uskoro. I na prvi Draganin znak da borba po?inje potr?ala sam ka njoj hvataju?i je za kosu . U?inila je isto i sad smo se nas dve gurale i ?upale stoje?i.
   -Kurvice mala-psovala sam
   -Droljo-siktala je Anja dok smo obe stenjale od bola.
    Tresla je moju glavu na sve strane i ja joj nisam ostajala dužna. Ispružila sam nogu i saplela sam je. Obe smo pale i nastavile borbu na podu. Okretale smo jedna drugu stalno se bore?i za vrh. ?upala me je jako. Vrištala je dok sam je ja ?upala. Oko nas su navijale zabavljaju?i  se, a ja samo samo mislila o tome kako da sjebem ovu luda?u.

   Nina se redovno tukla , barem jednom mese?no. Uživala je u tome. Nisu to bile tu?e koje se dešavaju kada se dve devojke pokoškaju oko momka. Ovo su bile zakazane tu?e izme?u nekoliko devojaka koje su shvatile da vole istu stvar. Kada sam prvi put videla Ninu u akciji znala sam da i ja želim da budem deo ove ekipe. Od pomisli kako se šamaram sa nekom ku?kom postajala sam vlažna i uzbu?enja. Rekla sam ti i Nini i upoznala me je sa Anjom koja je tako?e želela da ima svoj me?

   Našle smo se na podu jedna pored druge, ?vrsto se drže?i za kosu. Naš rva?ki me? pretvorio se u puko ?upanje iz koga nijedna nije htela da odstupi. Držale smo se svoje pat pozicije. Tada nas je Dragana prekinula.
   -U redu ma?kice, nikuda ne idete tako. Svaka u svoj ugao i ispo?etka. Suze su nam išle dok smo se spremale da ponovo nasrnemo jedna na drugu. Ose?ala sam bol koji me je terao da joj  nanesem još ve?i bol. Nijednog trenutka nisam pomislila da se predam ili povu?em.
   Uskoro smo dobile znak da nastavimo i ponovo smo nasrnule jedna na drugu. Nije bilo sile da nas zadrži. Stenjale smo dok smo pokušavale da jedna drugu oborimo, ali se sve opet završilo ?upanjem za kosu .Poželela sam da joj lupim šamar kao nikad do sad, ali znam da bi ostale devojke odmah prekinule borbu, a to nije smelo da se dogodi. Ne dok ne pobedim ovu ku?ku. Zato sam je gurala iz sve snage, pokušavala da je nekako sapletem, a ni ona mi nije ostajala dužna. Najzad stajale smo u centru improvizovane arene i, pognute , i ?vrsto se drže?i za kosu. Nijedna nije mogla da mrdne. Od rvanja nije bilo ništa. I meni je postajalo jasno da ?emo se obe držati jedna druge pokušavaju?i da uzvratimo bol protivnici. I Dragana je ponovo intervenisala.
   Kada sam prvi put videla Ninu kako se bori bila sam oduševljena. Nina, moja godinu dana starija ro?aka, stvarala je svoje ime u svetu fitnes trenera. A sada je ova visoka i zgodna crnka razmenjivala šamare sa zanosnom brinetom u nimalo gorem fitnes izgledu. Rvanje, ?upanje, šamari, bilo je predivno gledati ove dve lepotice kako pokušavaju da savladaju jedna drugu ne biraju?i sredstva. Tada sam znala da i ja želim isto.
   Dragana nas je pozvala da pri?emo jedna drugoj u  centar naše arena.
   -Ma?kice, jasno vam je da ovako ni jedna ne?e pobediti. Umesto da se koncentrišete na rvanje vas dve se samo ?upate. Predlažem vam da ili zabranimo ?upanje ili da dozovolimo punu borbu, pa se šamarajte, šutirajte , ali naterajte onu drugu da se preda. E sad razmislite, ho?emo li nežno ili grubo.
   I moje srce je po?elo da udara. Pre borbe sam se razmišljala i odlu?ila za rvanje jer mi je delovalo manje nasilno, ali sad...Sad sam želela da budem što nasilnija. Gledala sam Anju u o?i i rekla:
   -Idemo na fajt, ako ova devoj?ica ovde sme -   
   -Ja da l' smem , kurvo jedna?-
   -Ti, ajde da te vidim ako smeš...
   -OK, ajde, ali plaka?eš...
   -Polako, devojke, dogovoreno  je. Pravila su slede?a u lice samo otvorenom pesnicom , nema ujedanja, možete da se šutirate u stomak i noege nikako u glavu, možete da se rvete, ?upate, nikako grebete, jel jasno? A sad svaka u svoj ?ošak.
   Devojke oko nas su oduševljeno skandirale. Bile smo prelepe, a za koji tren ?emo ponovo nasrnuti jedna na drugu i kidati se dok jedna kona?no ne bude poražena. Gledala sam u Anju neprekidno i besno , a ni ona nije skidala pogled sa mene. Kao i meni i njoj je ovo bila prva borba. I nijedna nije želela da po?ne porazom.

   
   Jedva sam do?ekala Draganin znak i ponovo sam jurnula ka Anji. Srele smo se na sredini arena i po?ele sa šamarima. Levom rukom sam joj zgrabila kosu , a desnom je šamarala po slabinama i licu. Ose?ala sam kako me pe?e kosa tamo gde me je ona držala i kako me njena ruka udara i pljeska. Stegla sam ruku u pesnicu i udarila je u stomak , jako i brzo. Zgrabila me je za obe ruke i sada smo po?ele da se borimo za prevlast. Ose?ala sam koliko je jaka i nisam joj ostajala dužna. Zavrtela sam je na levu stranu i oslobodila ruku mesto šamara uputila sam pesnicu ponovo u njen stomak, za trenutak sam se nasmejala, a onda sam osetila njenu pesnicu kako se nabija direktno ispod mom pupka. Uputila sam šamar i promašila, a Anja je bila precizna. I još jednom i još jednom ...Dok sam podigla ruke da se odbranim obrazi su me pekli od udaraca. Ne žele?i da se povu?em, barem ne još, zgrabila sam je za kosu i pokušala da joj savijem glavu dole , ali je , mala kurvica, to predosetila i jurnula na mene. Našle smo se na podu i po?ele da se prepli?emo i udaramo.
   Pljeskali su šamari dok sam  je lupala po le?ima, ona mene po licu , ja nju po grudima, ona mene po dupetu...
   -Pobedi je , pobedi je -vikala je Nina . Sa druge strane ?ula sam Maju kako navija za svoju sestru, Anju. Dragana je sve vreme bila oko nas , vode?i ra?una da ne prekršimo pravila. Ja sam nekako uspela da oslobodim upetljanu nogu i da šutnem Anju u stomak , da je odgurnem od sebe , bolelo je jer se ?vrsto držala za moju kosu.
   Ubi ku?ku, udri je -dobacivala je fanati?no Maja dok je Anja udarala pesnicom moj stomak. Bolelo je užasno  i trudila sam se da joj uzvratim istom merom . Bilo je jasno da smo obe žestoko pristupile i da nijedna ne?e pokleknuti. Bori?emo se do kraja.
   A kraj se nije nazirao.
   Volela bih i sama da sam mogla to da vidim. Dve prelepe devojke, na podu, besomu?no se udaraju i ?upaju dok oko njih navijaju devojke koje ?e se i same boriti ve?eras. U jednom monetu Anja je pokušala da prebaci nogu preko moje glave. Mislim da se nadala da ?e me uhvatiti u makaze i naterati me da predam me?. Greška, jer sam se oslonila na svoja kolena, i podigla njene noge i ako me je držala za kosu . Tada sam snažno zarotirala svoje telo i u udarila je u sred stomaka , nije mogla da izdrži i popustila je stisak koji me je ?upao. Njena le?a su bila uprta u strunja?u, a noge na mojim ramenima, nastavila sam da je udaram kolenom dok sam ustajala i ubrzo je popustila. Našla se na podu predamnom dok sam ja stajala i šutirala je. Branila se nogama i rukama, i napravila još jednu grešku. Pokušala je da pobegne od mene , okre?u?i se na sve ?etiri , ja sam je zajahala i našla se na podu. Ugrabila sam njenu kosu poput konjskog repa i povukla je toliko jako da je zabacila glavu unazad. Ali nije bilo spasa. Sedela sam na njenim le?ima, i ?upala je.
   Prosto me je iznerviralo kad je po?ela da lupa o pod da bi se predala. Želela sam da joj nanesem još bola . Ali Dragana je stala pored mene , ostale devojke su me odgurale i Anja se izvukla. A ja sam pobedila.
   Kakav ose?aj. Sve me je bolelo, a srce je kucalo jako najja?e. Poskakivala sam od sre?e, pobedila sam pobedila. Ni ne znam ko me je sve od devojki grlio i radovao se sa mnom. Samo sam kroz gustu kosu mojih drugarica videla kaka Anja pla?e i leži na kolenima. Znala sam da nije povre?ena, ali da poraz ne može tako lako istrpeti. Srele smo se i ja sam bila bolja. To mi nikada ne?e oprostiti.